לפרטים צרו קשר לטלפון 052-2642998

   

 
 

חתונה

גם בעידן המודרני שבו אנו חיים, חתונה היא עדיין פסגת הפנטסיות של צעירים רבים. כבר ילדות קטנות ונערות צעירות מריצות בדמיונן סצנות של חתונה שבהן הן המרכז וכל הקשור באירוע של חתונה סובב סביבן. בדרך כלל כולל מעמד זה של חתונה גם איזו דמות מעורפלת של חתן... וככל שהבנות מתבגרות לובשת התמונה של חתונה מראה יותר ספציפי. מי יהיה חתני? איזו חתונה זו תהיה? היכן חוגגים חתונה שלא תישכח? מתי אפשר כבר לדבר על תאריך של חתונה קרובה?
 
 המעמד של חתונה גם תופס מקום נכבד בחלומותיהם של ההורים, ובעיקר כמובן של אמהות וסבתות. מה יהיה עם הילדים? מתי כבר תהייה חתונה של הבת? מתי כבר נרקוד בחתונה של הנכדה?
 
 לזוג צעיר המתכנן חתונה יש בדרך כלל פנטסיות משלו, אבל לקראת האירוע צריך לענות על שאלות מעשיות, ותכנון חתונה דורש התייחסות לפרטים רבים: הזמן האידאלי לקיום חתונה – חתונה בקיץ או בחורף, או אולי נחגוג חתונה דווקא באביב? את מי נזמין? רק משפחה וחברים, או גם את החבר'ה מהעבודה? רק חופה או גם אירוע של חתונה מפוארת? חתונה סולידית? חתונה המונית? חתונה באולם או אולי חתונה בגן אירועים? או על חוף הים מול השקיעה? ומה עם צילומי חתונה – צילומי סטודיו או רק צילומי וידאו של האירוע?
 
 לגבי דבר אחד כולם תמימי דעים: חתונה מוצלחת היא חתונה עם מוסיקה מושלמת, מוסיקה שתתאים לזוג הצעיר ולאורחיו, מוסיקה שלא תהיה רועשת מדי, ומצד שני תקפיץ את האורחים ותרים את מצב הרוח לשמים.
 
 צביקה בירן הוא תקליטן ותיק ואהוד במיוחד. שמו של צביקה עובר מפה לאוזן, וזוגות רבים שבחרו בו לארגון המוסיקה באירוע חתונה שלהם מעידים על ההקשבה והסבלנות הרבה בבחירת המוסיקה לאירוע, ובעיקר על הניהול המוסיקלי הנפלא שלו שהופך כל
חתונה לאירוע המיוחד שלכם. צביקה בירן איננו מרבה בדיבורים ומעדיף את המוסיקה – באוסף שלו קיימים אלפי שירים וקטעים מוסיקליים העומדים לרשות הזוג הצעיר, והוא מקפיד במיוחד על ארגון ורצף של המעברים בין השירים. אצל צביקה בירן, המוסיקה באה מאהבה ומוגשת באהבה.מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר צביקה בירן חתונה מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
תקליטן צביקה בירן 052-2642998
תקליטן | תמונות ומכתבים | טיפים | מוסיקה לחתונה | מילון | ציונים | צור קשר.
צביקה בירן הוא התקליטן המוביל והמקצועי בארץ. באתר זה תוכלו למצוא מידע רב לגבי תקליטנים , תקליטן לחתונה , תקליטנים לאירועים , צילום בוק בת מצווה , הפקת חתונה , עיצוב אירועים , הזמנות לחתונה , תקליטנים לברית , די ג'יי , די ג'יי לחתונות , די ג'יי לברית , די ג'יי לבר מצווה , די ג'יי לאירועים , DJ.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים | Copyright © 2001-2021 Net-style. All rights reserved