לפרטים צרו קשר לטלפון 052-2642998

   

 
 

מתחתנים

בשעה טובה, רותי וסער החליטו שהם מתחתנים סוף סוף!

ובאמת הגיע הזמן. ההורים והחברים כבר התייאשו. השנים עוברות ומסביב כולם מתחתנים – הבת של השכנים מלמטה והחבר שלה מתחתנים בחודש הבא, המזכירה במשרד, זאת הרווקה הזקנה, והחבר שלה העורך דין – אפילו הם מתחתנים וגם הבן של ההולצמנים וחברתו, שיוצאים כבר 7 שנים, גם הם כבר מתחתנים ורק רותי וסער לוקחים את הזמן שלהם – להם לא בוער שום דבר. מה פתאום? הם לא מתחתנים ובטח שלא כל כך מהר, ובוודאי שלא יעלה על הדעת שהם מתחתנים כמו כולם באולם עם רבע עוף וסושי.

ובוקר בהיר אחד קמו רותי וסער וגילו שכל חבריהם, בזה אחר זה מתחתנים ורותי שאלה את סער: נו, אולי כבר הגיע הזמן? מתחתנים עכשיו? וסער הסתכל בעיני רותי והכריז: מתחתנים עכשיו!

ובכן, כידוע חתונה היא פרויקט מורכב שמערב מספר לא קטן של אנשים, כי כאשר מתחתנים לא רק החתן המיועד וכלתו מתחתנים אלא גם הורי הכלה מתחתנים והורי החתן מתחתנים וכל אחד מן הנוגעים בדבר הוא בעל רעיונות משלו איך מתחתנים "כמו שצריך", איפה מתחתנים "יפה", אצל איזה רב ובאיזה סגנון מתחתנים – כמו שאמרנו, פרויקט שלם ששמו "הילדים מתחתנים סוף סוף".

את רותי וסער כל זה ממש לא מעניין. מבחינתם, כאשר הם מתחתנים הדבר החשוב ביותר לפני החופה ואחריה הוא המוסיקה. לדעתם, המוסיקה היא הגורם שקובע ומכתיב את כל האווירה בחתונה. רותי וסער החליטו כי הם מתחתנים לצלילי המוסיקה שהם יבחרו. לשם כך התעניינו בעיקר בשירותי הדי.ג'יי. אחרי התייעצות עם זוגות חברים שכמה מהם מתחתנים ממש בקרוב, ואחרי שקיבלו המלצות על זוגות שכמה מהם מתחתנים בקיץ הקרוב, מצאו תקליטן כלבבם וידעו מייד שמצאו בדיוק את מה שחיפשו – תקליטן מנוסה וותיק במקצועו, שהמוסיקה שלו היא גם המוסיקה שלהם.

צביקה בירן הוא תקליטן בעל ניסיון של 15 שנה בתיקלוט באירועים. הוא אהוד במיוחד על זוגות מתחתנים ומקדיש זמן רב לפני האירוע כדי להתאים את המוסיקה ולקלוע לטעמם ולרצונותיהם של בעלי השמחה. זוגות
מתחתנים המעוניינים באירוע ייחודי פונים אל צביקה מתוך ידיעה שלא יתאכזבו. אחרי הכל (כך אנו מקווים) – מתחתנים רק פעם אחת, לא?
מאמר זה וכל שאר התכנים שבאתר צביקה בירן מתחתנים מוגנים בהתאם לחוק זכויות יוצרים, אין להעתיקם בכל צורה שהיא אלא רק באישור כתוב של נט-סטייל אתרים.
תקליטן צביקה בירן 052-2642998
תקליטן | תמונות ומכתבים | טיפים | מוסיקה לחתונה | מילון | ציונים | צור קשר.
צביקה בירן הוא התקליטן המוביל והמקצועי בארץ. באתר זה תוכלו למצוא מידע רב לגבי השתלת שיער בטורקיה , תקליטנים , תקליטן לחתונה , תקליטנים לאירועים , צילום בוק בת מצווה , הפקת חתונה , עיצוב אירועים , הזמנות לחתונה , תקליטנים לברית , די ג'יי , די ג'יי לחתונות , די ג'יי לברית , די ג'יי לבר מצווה , די ג'יי לאירועים , DJ.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים | Copyright © 2001-2022 Net-style. All rights reserved